KONST / Litografier / Färglitografier 14733287
nr 1473 3287
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografier, 2 st, Oramade lösa blad. Signerad, numrerad 360-upplaga. Färglitografi. Bladets mått: 45x62 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 juni 2022
kl 19:17:10
400 kr
450 kr
500 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö